Arūno Matelio filmas “Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta” Miunchene nominuotas žiūrovų favorito prizui

"Nominum" inf.
2018 gegužės 12 d.

Arūno Matelio filmo “Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta” Vokiška premjera įvyko Miuncheno dokumentinių filmų festivalyje. Filmas dalyvavo programoje “Best of Fests”. Festivaliui artėjant į pabaigą, A. Matelio filmas atrinktas tarp žiūrovų favoritų.

DOK.fest München – tai vienas didžiausių Europos dokumentinių kino festivalių, antras pagal svarbą visoje Vokietijoje. Festivalis išsiskiria esminiu dėmesiu dokumentikai kaip kino menui, nėra akcentuojamas filmų socialinis ir politinis turinys.

“Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta” buvo rodomas nekonkursinėje programoje “Festivalių geriausieji” (eng. “Best of Fests”). Programoje dalyvauja tik filmai, kurie buvo rodyti didžiausiuose festivaliuose, laimėjo svarbius prizus ar buvo nominuoti Oskarui. Arūno Matelio naujausias filmas jau buvo parodytas trijuose A klasės festivaliuose, laimėjo keturis tarptautinius apdovanojimus.

Dėl žiūrovų favorito titulo varžėsi visi festivalio filmai, iš viso – 154. Visi filmai, besivaržantys dėl šios nominacijos bus rodomi paskutinę festivalio dieną, šį sekmadienį, Gegužės 13 dieną. Tuomet bus paskelbtas žiūrovų mylimiausio filmo laimėtojas.

“Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta” jau yra laimėjęs žiūroviškiausio filmo titulą, tačiau pirmą kartą filmas nominuotas nedalyvaujant konkursinėje programoje.

Jau šiandien, Gegužės 13 dieną, Arūnas Matelis pristatys savo filmą Serbijoje, kino festivalyje Beldocs. Kitą savaitę filmas bus pristatomas konkursinėje programoje Barselonos dokumentinių filmų festivalyje.

Komentarai