„Pasakos“ kino teatre – naujas režisierės Inesos Kurklietytės filmas „Apie ką staugia vilkai“, praskleidžiantis gamtos filmų meistro Petro Abukevičiaus kūrybos uždangą

lfc.lt
2011 spalio 1 d.

„Pasakos“ kino teatro repertuare - naujas lietuviškas filmas. Tai režisierės Inesos Kurklietytės naujausias darbas „Apie staugia vilkai“, rugsėjo mėnesį apdovanotas „Petro Abukevičiaus Žaliojo kino festivalio“ prizu už geriausią profesionalų dokumentinį filmą gamtos tema.  

„Apie ką staugia vilkai“ - tai pasakojimas apie paskutinę kino operatoriaus ir režisieriaus Petro Abukevičius juostą. Asmeniniame kinematografininko archyve išliko filmuota medžiaga, kurioje stebime filmavimo grupės darbo kasdienybę, režisieriaus pokalbius, pasisakymus, vilkų gyvenimą, jų bendravimo savybes, atsiskleidžia gyvūnų elgesio įpročiai.

Gamtos pasaulis režisieriaus Petro Abukevičiaus filmuose atsiskleidžia kaip nepakartojamas gyvas stebuklas, didis ir jausmingas, turintis savo per amžius nusistovėjusią tvarką ir pilnatvę. Jis kelia žiūrovams ne tik pasigėrėjimą, bet ir ilgesį dėl prarastos žmogaus harmonijos su pasaulio sąrangos visuma. Toks turėjo tapti ir paskutinis kinematografininko filmas.

Filmas „Apie ką staugia vilkai“, praskleidžia uždangą į filmo kūrybos procesą, atskleidžia paskutinius ryškaus Lietuvos kinematografininko kūrybos bruožus.

Filmas rodomas spalio 1, 2, 8, 9 dienomis.

Tikslų peržiūrų laiką sužinosite užsukę į kino teatro tinklalapį

www.kinopasaka.lt

Komentarai