Animacijos dirbtuvės "Master Class" - "Tindirindyje"

"Tindirindis" inf.
2011 spalio 19 d.

„Master Class“ dirbtuvės vyks Vilniaus Technologijų ir Dizaino kolegijoje, mažojoje aktų salėje. Dirbtuvių metu W. Leszczyński su animatorių ir asistentų grupe ir kartu su animacinių filmų režisieriumi Valentu Aškiniu pasakos apie lėlinės animacijos kūrimo ypatybes, demonstruos, kaip kuriamos lėlės, kaip kuriama animacija. „Master Class“ dalyviai turės progą patys sukurti animacinį filmą, kurio premjera įvyks spalio 27 dieną 15.00 val. Lietuvos kinematografų sąjungoje. Programos metu, bus įteikti diplomai visiems dirbtuvių dalyviams ir rodomi „Se-ma-for“ studijoje sukurti filmai.

„Se-ma-for” yra viena garsiausių lėlių animacijos filmų studijų Europoje. Didžiausio pripažinimo studija susilaukė 2008 metais, gavusi Oskaro statulėlę už trumpametražį filmą „Peter and the Wolf“, kurį režisavo Suzie Templeton. Nepaisant to, „Se-ma-for“
taip pat aktyviai kuria visų kitų rūšių animaciją. Studijos kredo yra paskatinti jaunus režisierius ir animatorius čia sukurti savo pirmus filmus, o taip pat suteikti jiems galimybę išbandyti įvairias animacijos ir specialiųjų efektų technikas.

Animacijos dirbtuvių vadovas Wojciech Leszczyński gimė 1982 metais Lodzėje, Lenkijoje. Baigė technikos universitetą ir Nacionalinio kino mokyklą Lodzėje. W. Leszczyński yra Lenkijos kinematografininkų asociacijos narys, keletą metų dirba „Se-ma-for“ studijoje prodiuseriu ir gamybos vadovu.

Wojciech Leszczyński dirbo prie šių kūrinių:

Vykdantysis prodiuseris / Gamybos koordinatorius:

„Suitcase“ (pagal Jacek Łechtański)

„Danny Boy“ (Marek Skrobecki)

kaip gamybos vadovas:

„Two Steps Behind“  (Paulina Majda)

„Good Beauty and Truth“ (Balbina Bruszewska)

kaip gamybos padėjėjas:

„Maska“ (Quay Brothers)

„The City Sails On“ (Balbina Bruszewska)

„The Bug Trainer“ , Marek Skrobecki, Linas Augutis, Donatas Ulvydas, Rasa Miškinytė

Lauksime Jūsų „Master Class“ dirbtuvėse spalio 25 dieną 10.00 val. Vilniaus Technologijų ir Dizaino kolegijos mažojoje aktų salėje (Antakalnio 54, Vilnius). O taip pat – animacinių filmų Festivalyje „Tindirindis 2011“.

 

Komentarai