Į kino teatrus žiūrovus sutraukusi komedija „Kaip pavogti žmoną“ perkopė milijono litų ribą

Rengėjų inf.
2014 sausio 3 d.

Prieš žiemos šventes kino teatrus pasiekusi šilta ir jauki komedija „Kaip pavogti žmoną“  rado kelią į žiūrovų širdis – ją pamatė jau daugiau kaip 65 tūkstančiai kino teatrų lankytojų, o jau šiandien juosta perkopė simbolinę milijono litų ribą.

 

Praėjus dviems savaitėms po filmo „Kaip pavogti žmoną“ premjeros, šios komedijos populiarumas neblėsta ir net priešingai – vis daugiau žmonių išgirdę puikius bičiulių ir artimųjų atsiliepimus suskumba į kino teatrus. Juostos kūrėjų teigimu, komplimentų filmas sulaukė įvairiuose Lietuvos miestuose, aktyvėja ir vilniečiai, švenčių metu buvę ne tokie dažni kino teatrų lankytojai.

 

„Labai džiaugiamės, kad filmo „Kaip pavogti žmoną“ seansuose salės vis dar pilnutėlės. Išlikęs žiūrovų susidomėjimas ir gausus publikos srautas – tarsi nebylus pripažinimas, kad daug ką padarėme teisingai. Tai – neabejotinai geriausia mūsų žiemos švenčių dovana. Ir, žinoma, tas simbolinis milijonas – visada džiūgus įvykis“, – sakė filmo režisierius Donatas Ulvydas.

 

Jam antrino ir komedijos prodiuseris Žilvinas Naujokas, primindamas, kad filmas, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko žinomi aktoriai Ramūnas Cicėnas, Giedrius Savickas, Rimantė Valiukaitė ir Inga Jankauskaitė rodomas ne tik Lietuvoje. Norvegijos lietuviai galės „Kaip pavogti žmoną“ išvysti sausio 11 dieną Osle, Danijos – sausio 23 dieną Kopenhagoje. Yra tikimybė, kad peržiūros bus kartojamos Čikagoje ir Londone, taip pat savąją premjerą suorganizuoti ketina ir Airijos lietuvių bendruomenė.

 

Trumpai apie komediją „Kaip pavogti žmoną“

 

Nepelnytai didžiule vagyste apkaltintas buvęs banko Investicijų departamento vadovas Valdas Bičkus (akt. G.Savickas) paleidžiamas iš kalėjimo. Tačiau jo žmona (akt. R.Valiukaitė) laiko tuščiai nešvaistė ir į Valdo šlepetes namuose jau įsispyręs kitas vyras (akt. R.Cicėnas). Mįslingai dingę 300 milijonų litų, trys žmonės netikėtai atsidūrę po vienu stogu, buitiniai nepatogumai ir staiga prieš pat Naujuosius Metus pasirodžiusi sena meilė... Kuo gali baigtis tokia mišrainė?

 

Komiškų situacijų, romantikos bei skoningų ir pikantiškų juokelių kupina juosta – jau Lietuvos kino teatruosee.

 

Komedijos „Kaip pavogti žmoną“ anonsas:

 

https://www.youtube.com/watch?v=wjM3jvkrJlw
Komentarai