Filmas „Balkonas“ – Briugėje ir Antverpene

Studijos „Monoklis“ inf.
2010 vasario 15 d.

G. Beinoriūtės filmas "Balkonas" tęsia savo keliones. Šįkart jis keliauja į Flandrijos regioną Belgijoje, į Europos filmų vaikams ir jaunimui festivalį Jeugdfilmfestival. Filmas dalyvauja nekonkursinėje programoje Slalommen ir bus parodytas dviejuose miestuose – Briugėje (vasario 16 d.) bei Antverpene (vasario 19 d.), o filmo režisierė šįkart jaudinsis ne dėl prizo savo filmui, bet bus žiuri nare ir vertins kitų autorių darbus.

 

Jaunai auditorijai skirtų filmų festivalis, vykstantis vasario 13-21 dienomis, jau 22-ą kartą rengiamas dviejuose Flandrijos miestuose – Antverpene ir Briugėje. Kiekvienais metais organizatoriai ne tik rodo atrinktus Europos filmus jaunimui, bet ir organizuoja papildomus edukacinius užsiėmimus, seminarus. Filmų programa abiejuose miestuose identiška, juos vertina ta pati profesionalų žiuri, skiriasi tik abiejų miestų vaikų žiuri sudėtis.

 

Filmai suskirstyti pagal amžiaus kategorijas žiūrovams nuo trejų metų ir vyresniems. Lietuviškąjį „Balkoną“ siūloma žiūrėti auditorijai nuo devynerių.

Po peržiūrų Flandrijoje „Balkonas“ ruošiasi susitikti su žiūrovais ir šiltesniuose kraštuose.

 

 

 

Komentarai