2019 /

Ir visi jų vyrai

108 min.  –  Vaidybinis  –  108 min., spalvotas, DCP  –  2019
Režisierius : Donatas Ulvydas
Operatorius : Tomas Vilys
Prodiuseris : Žilvinas Naujokas
Vaidino : Andrius Bialobžeskis, Kristina Kazlauskaitė, Giedrius Savickas, Inga Jankauskaitė, Audrius Bružas, Aušra Giedraitytė, Šarūnas Januškevičius

Filmas pasakoja apie tris moteris, kurios ieško, klysta, pyksta, džiaugiasi, liūdi ir, žinoma, myli. Myli savo gyvenimo vyrus, nors kartais atrodo, kad be jų viskas būtų kur kas paprasčiau.
Jurga – sėkminga psichoterapeutė, kurios šeimyniniame gyvenime – ne pats geriausias laikotarpis. Šokiruota netikėtų pokyčių, moteris išgyvena kiekvienam puikiai pažįstamus jausmus – neigimą, pyktį, liūdesį. Kitų žmonių sielos žaizdas gydanti Jurga dabar turės pasigilinti ir į savo jausmus norėdama iš naujo surasti savo gyvenimo prasmę ir džiaugsmą.
Norėdama morališkai palaikyti dukrą, į svečius atvyksta Jurgos motina Vilma. Nuo pat jaunystės gyvenusi pagal savo nusistatytas taisykles, Vilma ir toliau pilnomis rieškučiomis semia gyvenimo malonumus. Naujausias jos planas – parašyti memuarus. Viena pagrindinių temų juose, be abejo, būtų vyrai, Vilmos gyvenime niekad pernelyg neužsilaikydavę. Šiuo klausimu Jurga, kurios didžiausia vertybė visuomet buvo šeima, motinos niekada nesuprato.
Širdies reikalus sprendžia ir Jurgos dvidešimtmetė duktė Laura. Jos vaikinui Jokūbui pasiūlius kartu gyventi, Laura supanikuoja ir parbėga į saugų mamos prieglobstį. Tačiau ten jos jau laukia velnių prišveitusi močiutė, kuri tikrai nepraleis progos pamokyti anūkės gyvenimo tiesų.
Jokūbas taip lengvai pasiduoti nežada – vaikinas sumąsto planą, kaip susigrąžinti Laurą ir tam pasitelkia savo bičiulį Mindaugą. O tada užsisuka tikra nesusipratimų ir kurioziškų situacijų karuselė.