2021 /

Piktųjų karta

113 min.  –  Vaidybinis  –  113 min., spalvotas, DCP  –  2021
Režisierius : Emilis Vėlyvis
Scenarijaus autorius : Emilis Vėlyvis, Jonas Banys
Operatorius : Feliksas Abrukauskas
Kompozitorius : Kipras Mašanauskas
Kostiumų dailininkė : Jolanta Rimkutė
Prodiuseris : Donatas Šimukauskas
Prodiuserė : Daiva Varnaitė Jovaišienė, Asta Liukaitytė
Vaidino : Sakalas Uždavinys, Greta Petrovskytė, Rimantas Pelakauskas, Ainis Storpirštis, Vytautas Kaniušonis, Toma Vaškevičiūtė, Donatas Šimukauskas, Saulius Siparis, Vaidotas Martinaitis, Ingeborga Dapkūnaitė, Dalia Michelevičiūtė

Viena už kitą žiauresnių žmogžudyčių serija sukrečia idilišką provincijos miestelį ir jo politinį elitą, panardindama į kruviną trisdešimties metų senumo KGB detektyvą. Nepatogi praeitis pradeda persekioti. Ramus ir sotus gyvenimas pasibaigė. 
Policijos komisaras Gintas apkaltinamas savo kolegos ir geriausio draugo nužudymu. Žiauri mirtis trenkia kaip perkūnas iš giedro dangaus, būtent tuo metu, kai Gintas paskelbia apie savo kandidatūrą mero rinkimuose. Kolegos mirtis – tik žmogžudysčių virtinės pradžia. 
Destruktyvus ego, nešvarūs ryšiai, beširdė neištikimybė, palaidotos paslaptys nepastebimai suriša draugų gaują, kurie nebegali išduoti vienas kito.  

Tarptautinė filmo premjera įvyko Talino kino festivalyje "Juodosios naktys", konkursinėje Baltijos šalių filmų programoje, 2021 m.

Nacionalinė premjera įvyko 2022 m. spalio 14 d.