Lietuvišką filmą pristato eurovizinė Ievos Zasimauskaitės daina

Rengėjų inf.
2018 balandžio 13 d.

Lietuvai „Eurovizijoje“ šiemet atstovaujanti Ieva Zasimauskaitė lietuviška kūrinio „When We’re Oldversija pristato dokumentinį Editos Kabaraitės filmą „100 metų kartu, kuris nuo balandžio 20 d. pasirodo visos Lietuvos kino teatruose 100 metų kartu“ – Lietuvos šimtmečiui skirtas dokumentinis filmas, kuriame 15 Lietuvos šimtamečių pakeri optimizmu, o tikri ir nuoširdūs jų pasakojimai ne tik įkvepia, bet ir užkrečia noru gyventi. Filmo pristatyme skamba Vytauto Bikaus sukurta dainos „When We’re Old lietuviška versija.

„Ši daina kaip tik ir buvo apie tai, kad svarbu turėti tą žmogų, su kuriuo nebaisu pasenti. Šie senukai atrodo labai laimingi ir įkvepiantys. Aš ir pati norėčiau taip senatvės sulaukti, su savo artimu žmogumi susikabinus už rankų, ir dar mokėti juokauti, – žavisi I. Zasimauskaitė. Atlikėjos teigimu, daina sau rado tobulai tinkantį kino kūrinį.

Atlikėja neslepia susigraudinusi jau nuo pirmųjų filmo kadrų. „Labai gražus filmas. Man neįtikėtina, kad žmonės, sulaukę tokio amžiaus, vis dar yra kartu, – stebisi dainininkė. I. Zasimauskaitės teigimu, girdėti savo kūrinį tokio filmo pristatyme kelia itin gerus jausmus. „Visada norėjau, kad mano daina skamėbtų filme, o dar tokiameLabai džiaugiuosi, kad tai – lietuviškas filmas, lietuviškas dainos variantas ir tokia graži tema, – kalba dainininkė.

Lietuvos kino žiūrovai įvertinti dokumentinę E. Kabaraitės juostą „100 metų kartujau galėjo festivalyje „Kino pavasaris. Čia filmas pelnė „žiūroviškiausiolietuviško filmo apdovanojimą, ne vieną dieną laikėsi geriausiai žiūrovų įvertintų filmų viršūnėse, sulaukė teigiamų kritikų atsiliepimų bei žinomų visuomenės veikėjų susižavėjimo, juoko ir ašarų.

Jau nuo balandžio 20 d. visos Lietuvos kino teatruose filmo kūrėjai žiūrovams žada 100 gerų emocijų per vieną valandą, nes kai gyveni 100 metų, viskas – 100 kartų geriau!

Filmas „100 metų kartuyra projekto dalis, kurį taip pat sudaro fotografijų ir istorijų albumas 100 metų kartu“ bei  nuotraukų paroda. Projekto „100 metų kartu“ iniciatorius – M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo įkūrėjas bei nemokamos draugystės, bendravimo ir pagalbos telefonu paslaugos garbaus amžiaus žmonėms „Sidabrinė linija“ įgyvendintojas Marius Čiuželis, fotografijų autorė – Monika Požerskytė, filmo režisierė – Edita Kabaraitė, prodiuseris – Kęstutis Drazdauskas (kino gamybos kompanija „Artbox). Projekto „100 metų kartu“ facebook puslapis:  www.facebook.com/100metukartu

Komentarai