Filmo “Zero 2” nacionalinė premjera – sausio 20 dieną

"Forum Cinemas" inf.
2010 sausio 18 d.

Didžioji „Zero 2” nacionalinė premjera kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ - jau trečiadienį, sausio 20 d., 19 val.

Premjeroje dalyvaus ne tik filme vaidinančios ryškiausios Lietuvos kino ir televizijos žvaigždės – Vytautas Šapranauskas, Inga Jankauskaitė, Ramūnas Rudokas, Žemyna Ašmontaitė, Kęstutis Jakštas, – bet ir visas būrys pramogų ir verslo įžymybių.

Tačiau dėmesio centre, be abejonės, yra ir bus filmas „Zero 2”. Pirmas lietuviškas kino filmas, skirtas tik suaugusiems, gyvenimą parodys be ceremonijų, be stabdžių ir be cenzūros. Juodojo humoro komedijos ir kriminalinės dramos žanrą apjungiantis filmas pasakoja dviejų bičiulių smogikų Makso ir Silvestro nuotykius, laviruojančius ties absurdo riba. Smogikai gauna iš pažiūros paprastą mafijos užduotį – surasti pagrobtą narkotikų kurjerį, - ir netikėtai įsisuka į viską ištaškantį bulvarinių aistrų, silikoninių krūtų ir šeimyninių išdavyčių tornadą. Dvidešimt keturios paieškų valandos virsta tikra muilo opera, o kai pasiutę persekiotojai pagaliau prisikasa prie „tiekėjo“, jie atskleidžia visiškai beprotišką sąmokslą.“Zero 2” - tai nuolatinė įtampa, veiksmas, sultingi personažai, kalbantys gatvės slengu, ir iš kojų verčiantys netikėti „bajeriai“.

Prieš premjerą žurnalistai maloniai kviečiami į spaudos konferenciją, kurios metu turės puikią progą pakalbinti filmo režisierių bei aktorius. Spaudos konferencija rengiama sausio 20 d., 17.00 val. kino teatre „Forum Cinemas Vingis“, 5 aukšte.

Komentarai